Zobacz wystawę makiet kolejowych!

Zapraszamy do Nowohuckiego Centrum Kultury na trzydniowe święto kolei żelaznej w miniaturze. Precyzyjnie dopracowane szczegóły, tory, wagony, semafory, budynki stacji kolejowych i punktualny rozkład jazdy. Głównym elementem wystawy będzie imponująca makieta w skali H0 o łącznej długości torów przekraczającej 100 metrów. Poruszać się będzie po niej ponad 20 pociągów pasażerskich i towarowych, zarówno tych historycznych jak i współczesnych.

Będzie też wiele atrakcji dodatkowych: prezentacje technik modelarskich, pokaz modeli w skali 1:32, animacje dla najmłodszych (modele 3D lokomotyw do malowania, tradycyjne kolorowanki).

Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych – najstarsze zarejestrowane stowarzyszeniem miłośników kolei i modelarstwa w Polsce. Od początku działalności buduje makiety kolejowe i modele kolejowe oraz organizuje wystawy makiet kolejowych. Klub zajmuje się także popularyzacją techniki kolejowej oraz sztuki odtwarzania rzeczywistości w miniaturze. Prężnie działa sekcja miłośników komunikacji miejskiej, która remontuje zabytkowe tramwaje i autobusy oraz obsługuje Krakowską Linię Muzealną.

ORGANIZATOR:
Nowohuckie Centrum Kultury

Stowarzyszenie Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych 

WYSTAWA MAKIET KOLEJOWYCH

6 grudnia (piątek), g. 16.00-20.00, bud. C

7, 8 grudnia (sobota, niedziela), g. 9.00-13.00 i 14.00-18.00 

bilety – 10/5 zł

Chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w Krakowie? Polub CowKrakowie.pl na Facebooku

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności