Zespół Billy Talent zagra w Klubie Studio!

Zapraszamy na koncert zespołu Billy Talent w Krakowie!

Od czasu ukazania się ich debiutanckiego albumu w 2003 roku, Billy Talent ugruntował swoją pozycję jako pokoleniowy zespół rockowy. Sprzedali niemal million albumów w samej Kanadzie i prawie 3 miliony na całym świecie. Ich albumy Billy Talent I, II i III otrzymały certyfikat multi-platinium. Platyną pokrył się również ich album studyjny z 2012 roku Dead Silence. Ich ostatnia płyta Afraid of Heights zadebiutowała na pierwszym miejscu w ojczystej Kanadzie, a także w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

Zespół Billy Talent odniósł ogromny sukces w kanadyjskiej rockowej rozgłośni radiowej, gdzie przez 20 tygodni grano ich trzy przeboje, które uplasowały się na najwyższym miejscu na liście, sześć hitów w Top 5 i sześć hitów w Top 10. Zdobyli 7 nagród Juno Awards, do której byli nominowani ponad 20 razy, w tym trzy razy za album Afraid of Heights (Grupa Roku, Rockowy Album Roku oraz Ian D’Sa w kategorii Producent Roku).

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 6 grudnia od 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 4 grudnia o 10:00 i zakończy się w piątek, 6 grudnia o 9:00

Przedsprzedaż na stronie Ticketmaster.pl rozpocznie się w czwartek, 5 grudnia o 10:00  i potrwa do piątku, 6 grudnia do 10:00

Na koncert zapraszamy 8 czerwca 2020r do Klubu Studio w Krakowie.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności