Zapraszamy na spektakl „Przychodzi Baba Do Lekarza”

Aktualizacja 17.01.2020:

Przekazujemy komunikat organizatora:

Z przykrością informujemy, że spektakl „Przychodzi baba do lekarza”  zaplanowany na 20 stycznia 2020 r.  w Krakowie został odwołany. Bilety można zwracać  wg poniższych zasad:
– bilety zakupione w kasie – zwrot w kasie;
– zwrot biletów zakupionych za pośrednictwem Dystrybutorów – odbywa się w punktach dystrybucji KupBilecik, Biletyna oraz eBilet.

Przychodzi baba do lekarza to najlepsza i najbardziej wyczekiwana MUZYCZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W TEATRZE w tym sezonie. Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór.

Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę, to sprawia, że do jego gabinetu ustawia się wianuszek zniecierpliwionych kobiet potrzebujących sercowej porady. Pani Genowefa, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli potrzebuje nietypowej porady. Gdy Doktor Kazimierz pomaga jej, ta w podziękowaniu zamawia dla niego wyjątkowy prezent… Porzucona przez męża przyjaciółka doktora Kleo, bierze sprawy w swoje ręce. Co zrobi, gdy niezwykle przystojny, silny drwal poprosi ją o pomoc? Panna Kasia, będzie próbowała urządzić w gabinecie lekarskim talent show.

Przez ponad 1.5 godziny będziecie świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków. To trzeba zobaczyć!

Zapraszamy 20 stycznia 2020 roku, o godzinie 19:00 do Kina Kijów.

BILETY W CENIE: 100,- , 90,- , 70,- PLN
KIJÓW CENRTUM UL. KRASIŃSKIEGO 34 – TEL. (12) 433 00 33
BILETY W INTERNECIE : kupbilecik.pl, biletyna.pl, ebilet.pl
SPRZEDAŻ I REZERWACJE GRUPOWE TEL. 887 410 411, E-MAIL: INFO.TOMMA@GMAIL.COM
ORGANIZACJA SPEKTAKLI TEL. 603 410 411

Obsada wymienna:
Doktor – Adam Adamonis / Łukasz Konopka
Kleo – Aleksandra Nieśpielak
Kasia – Dorota Szperlak
Gena – Ewa Florczak / Grażyna Zielińska
Pacjent – Wojciech Czerwiński / Krzysztof Wieszczek

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności