Zapraszamy na spektakl BYĆ JAK ELIZABETH TAYLOR

Ona miała tylko siedmiu mężów, ale ślub brała aż osiem razy. Miłość Elizabeth Taylor do dwukrotnego męża Richarda Burtona niosła życie poza konwenansami. Kochali się i nienawidzili, zdradzali i nie potrafili bez siebie żyć … BYĆ JAK ELIZABETH TAYLOR to sztuka, w której namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława odbierają poczucie szczęścia. Jak mówi autor sztuki Jakub Przebindowski – to dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli, tak jak Taylor, płaci się za to wysoką cenę.

W rolach głównych Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg. Dodatkowo wyjątkowe kostiumy Tomasza Ossolińskiego, ekskluzywne tkaniny i biżuteria firmy Swarovski, oddają wspaniały klimat epoki i niezwykły blask bohaterów dramatu. Spektakl o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood, która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie.

Obsada : Elizabeth Taylor – MAŁGORZATA FOREMNIAK
Richard Burton – PAWEŁ DELĄG
Tony Slowers – JAKUB PRZEBINDOWSKI
Norma Perins – MARTYNA KLISZEWSKA
Scenariusz i reżyseria – JAKUB PRZEBINDOWSKI
Scenografia – WITEK STEFANIAK
Kostiumy- TOMASZ OSSOLIŃSKI

Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie to wszystko w najnowszym spektaklu Jakuba Przebindowskiego ” Być jak Elizabeth Taylor”. Zapraszamy.

Bilety do nabycia:
 IDEAART.COM.PL, KUPBILECIK.PL, BILETYNA.PL, EBILET.PL oraz Kijów Centrum

Rezerwacje grupowe 48 379 95 25, 519 770 303

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności