Wygraj zaproszenia na spektakl „Ludzie inteligentni”

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Jest zaskoczony, że nie spotyka się ze sprzeciwem z jej strony. Ich przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. 

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia ten spektakl, który odbędzie się  06.01.2020 o godzinie 18:30 w Operze Krakowskiej

Aby mieć szansę na wygranie jednego z dwóch podwójnych biletów-wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe:

  • Ten spektakl będzie grany dwa razy 6 stycznia o godzinie 18:30 i? (odpowiedzi znajdziecie na łamach portalu CowKrakowie.pl)
  • Kto jest reżyserem tego spektaklu?
  • Dokończ zdanie: Chcę zobaczyć ten spektakl ponieważ…

Zgłoszenia prosimy przesyłać do nas na adres konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule „Konkurs Ludzie”

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy

-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl na Facebooku (dajcie nam znać w zgłoszeniu konkursowym, czy nas lubicie ) TUTAJ możecie nas polubić

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 grudnia 2019r do godziny 16:00 ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do 3 stycznia) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)


Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Zakończone