Wybitni architekci w klubie osiedlowym na Bronowicach

Trwa wielkie święto miłośników designu „Sztuka do rzeczy – design w Krakowie”, wspólny projekt Miasta Krakowa i środowisk związanych z szeroko pojętym designem. W ramach tego wydarzenia w najbliższą niedzielę 1 grudnia w godzinach 16.00–17.15 w klubie osiedlowym K2O na osiedlu Mieszkaj w Mieście odbędzie się panel dyskusyjny „Wpływ architektury miasta na design wnętrz w budownictwie mieszkaniowym”. Teren nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej Mieszkaj w Mieście na krakowskich Bronowicach to miejsce idealnie wpisujące się w charakter planowanej dyskusji.

Okoliczności sprzyjające rozmowom o architekturze i designie zapewni nowoczesny klub osiedlowy K2O. Zaproszeni goście będą rozmawiać o związkach estetyki przestrzeni miejskiej z projektowaniem wnętrz. Czy otaczająca nas przestrzeń, nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne wpływają na to, jak aranżujemy nasze mieszkania? Jak współczesne gospodarowanie i projektowanie przestrzenne przekłada się na aranżację własnych czterech kątów? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą uznani architekci – współzałożyciel Medusa Group Przemo Łukasik i twórca BXBstudio Bogusław Barnaś, a także dziennikarz miesięcznika „Architektura-murator” Dawid Hajok. Dyskusję z ekspertami poprowadzi publicysta i redaktor naczelny „Re:view” Rafał Romanowski.

Do wzięcia udziału w panelu zachęcamy wszystkich zainteresowanych designem, a przede wszystkim architektów, twórców i projektantów, a także osoby, które właśnie są, niedawno były lub niebawem będą na etapie aranżacji własnego mieszkania.

Wpływ architektury miasta na design wnętrz w budownictwie mieszkaniowym
Klub osiedlowy K2O, osiedle Mieszkaj w Mieście
ul. Wizjonerów 2/178

Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy

Zaproszeni goście: Przemo Łukasik, Bogusław Barnaś, Dawid Hajok
Prowadzący: Rafał Romanowski

Materiały prasowe

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności