Uwaga rodzice! Rozpoczął się nabór do dwóch nowych żłobków

Rozpoczął się nabór do dwóch nowych żłobków, które zaczną działać w styczniu 2020 roku. Na najmłodszych krakowian czeka łącznie 100 miejsc: 50 w żłobku przy ul. Buncha oraz 50 w żłobku przy ul. Wizjonerów.

Żłobki przeznaczone są dla dzieci zamieszkałych na terenie Krakowa. Będą finansowane ze środków miasta, a miesięczna opłata rodzica lub opiekuna prawnego za opiekę i pełne wyżywienie dla dziecka będzie wynosić 349 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 grudnia.

Kontakty do żłobków:

  • Zgłoszenia do żłobka przy ul. Bunscha 12/12U2 można przekazywać drogą mailową (adres: biuro@misie-pysie.pl) lub osobiście – w siedzibie żłobka w poniedziałek, 16 grudnia oraz w piątek, 20 grudnia w godzinach od 9.00 do 15.00. Dodatkowe informacje dotyczące naboru do żłobka można uzyskać w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godz. od 7.00 do 17.00, pod numerem telefonu: 505 073 737.
  • Zgłoszenia do żłobka przy ul. Wizjonerów 4/177 można przekazywać drogą mailową (adres: klubmalucha@onet.pl) lub osobiście – w siedzibie żłobka Re-re kum-kum przy ul. Radzikowskiego 100K/1, w dni robocze w godzinach od 7.00 do 17.00. Dodatkowe informacje dotyczące naboru do żłobka można uzyskać od poniedziałku do piątku, w godz. od 7.00 do 17.00, pod numerem telefonu: 509 301 283.

W zgłoszeniu do żłobka przekazanym drogą mailową należy podać: imię i nazwisko oraz datę urodzenia dziecka; miejsce zamieszkania dziecka, telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna prawnego dziecka, dzienną liczbę godzin opieki w żłobku. Dodatkowo można podać także informację, czy rodzina objęta jest programem Krakowska Karta Rodzinna 3+ lub programem Kraków dla Rodziny „N”, a także odnotować, czy dziecko zostało poddane obowiązkowym szczepieniom ochronnym lub też zostało zwolnione z tego obowiązku z przyczyn zdrowotnych.

Przyjęcia do poszczególnych grup wiekowych będą prowadzone według kolejności zgłoszeń z uwzględnieniem następujących zasad:

  1. W pierwszej kolejności do żłobka przyjmowane będą dzieci z rodzin objętych programem Krakowska Karta Rodzinna 3+ lub programem Kraków dla Rodziny „N”, których rodzice/opiekunowie prawni przedłożą zaświadczenie, że dziecko dla którego ubiegają się o miejsce w żłobku, zostało poddane obowiązkowym szczepieniom ochronnym (lub też zostało zwolnione z tego obowiązku z przyczyn zdrowotnych) oraz zadeklarują pobyt dziecka w żłobku przez co najmniej osiem godzin dziennie.
  2. Następnie dzieci, których rodzice/opiekunowie prawni przedłożą zaświadczenie, że dziecko dla którego ubiegają się o miejsce w żłobku, zostało poddane obowiązkowym szczepieniom ochronnym (lub też zostało zwolnione z tego obowiązku z przyczyn zdrowotnych) oraz zadeklarują pobyt dziecka w żłobku przez co najmniej osiem godzin dziennie.
  3. Następnie dzieci, które nie spełniają wyżej opisanych kryteriów.

Chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w Krakowie? Polub CowKrakowie.pl na Facebooku

Szczegółowe informacje w Biuletynie Informacji Publicznej UMK: żłobek przy ul. Bunchażłobek przy ul. Wizjonerów.

Info UMK

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności