Uwaga klienci! Sieć sklepów Lidl wycofuje to wino!

Sieć sklepów Lidl wycofała z półek wino Feind Balaton Rosé Cuvée o pojemności 0,75 l.

Producent Feind Lajos e.v. informuje klientów mających alergię na siarczyny o braku informacji w języku polskim na temat występowania siarczynów w produkcie Feind Balaton Rosé Cuvée, 0,75 l. Na etykiecie wskazanego produktu znajduje się informacja o alergenach w języku angielskim (Contains sulfites!). Z uwagi na możliwe wystąpienie reakcji alergicznej w wyniku konsumpcji, klienci mający alergię na siarczyny w żadnym wypadku nie powinni spożywać tego produktu. Dla osób niemających alergii na siarczyny produkt w pełni nadaje się do spożycia.

Wycofywany produkt Feind Balaton Rosé Cuvée, 0,75 l był sprzedawany w Lidl Polska. W trosce o bezpieczeństwo konsumentów reakcja firmy Lidl Polska była natychmiastowa i przedmiotowy produkt wycofano ze sprzedaży. Artykuł można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony.

Wycofanie z rynku dotyczy wyłącznie produktu Feind Balaton Rosé Cuvée, 0,75 l producenta Feind Lajos e.v. Inne produkty sprzedawane przez Lidl Polska, a w szczególności pozostałe produkty producenta Feind Lajos e.v., nie są objęte wycofaniem.

Producent Feind Lajos e.v. przeprasza wszystkich konsumentów za zaistniałą sytuację.

Chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w Krakowie? Polub CowKrakowie.pl na Facebooku

Fot. Lidl

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności