Przypominamy! Dzisiejszy koncert w Tauron Arenie Kraków został odwołany

Przypominamy! Dzisiejszy koncert w Tauron Arenie Kraków został odwołany

Przypominamy, że koncert Placido Domingo, który był zaplanowany na niedzielę (22 grudnia 2019r) został odwołany. Kilka dni temu informowaliśmy o tym na łamach CowKrakowie.pl

Jeszcze raz przekazujemy komunikat organizatora:

Oświadczenie organizatora:

„Z ogromną przykrością informujemy, że z przyczyn technicznych jesteśmy zmuszeni do odwołania koncertu Placido Domingo „Live in Concert” zaplanowanego na 22 grudnia 2019 r. w TAURON Arena Kraków.

„Dołożyliśmy wszelkich starań aby ustalić możliwy nowy termin, który będzie także wygodny dla naszych widzów. Niestety, z uwagi na napięty plan koncertowy Placido Domingo oraz dostępność obiektu, na tym etapie nie jesteśmy w stanie zaproponować alternatywnej daty.” – wyjaśnia Anna Czerniejewska, JVS Group, Polska.

„Rozumiemy w pełni zawód widzów, którzy zakupili bilety ten koncert, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom powrócimy do rozmów z managementem Placido Domingo, na temat kolejnego terminu koncertowego, w przyszłym roku”.

Zgodnie z regulacjami prawnymi zwrotu zakupionych biletów na koncert 22 grudnia 2019 r. należy dokonać poprzez system biletowy, w którym dokonano zakupu.

Eventim: https://bit.ly/2DRYXMM

Przepraszamy za wszystkie niedogodności.”

Chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w Krakowie? Polub CowKrakowie.pl na Facebooku

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności