Prezent pod choinkę? Podaruj swoim bliskim emocje za sterami samolotu

Jakie prezenty podarować swoim bliskim na święta? Z takim pytaniem zmagamy się co roku. Wybór idealnego świątecznego podarunku często powoduje niemały ból głowy. Jaki prezent wybrać dla dziewczyny, męża, żony, brata, siostry lub taty? Wybierz coś, co zapamiętają na długo, czyli lot w symulatorze pasażerskiego samolotu!

Niezwykła atrakcja dla wszystkich pasjonatów lotnictwa i osób chcących przeżyć nowe, ciekawe doświadczenie, od 6 miesięcy działa przy Rynku Głównym w Krakowie. W Szarej Kamienicy firma AirPoint zaprasza do miejsca, w którym każdy może usiąść za sterami Airbusa A320 i poczuć się jak pilot linii lotniczych.

AirPoint Kraków udostępnia swoim klientom profesjonalny symulator lotu. Urządzenie to jest wierną repliką kokpitu prawdziwego Airbusa A320. Wszystkie instrumenty pokładowe, przełączniki i kontrolki działają dokładnie tak, jak w prawdziwej maszynie, a sama kabina została odwzorowana w skali 1 do 1. Na tego typu symulatorach trenują profesjonalni piloci. W AirPoint Kraków, dzięki profesjonalnie przygotowanym instruktorom, na fotelu kapitana świetnie odnajdzie się zarówno dziecko, jak i osoba dorosła.

Kokpit znajdujący się w AirPoint Kraków otoczony jest przez ekran sferyczny o średnicy blisko 5 metrów i kącie widzenia 210 stopni. Wyjątkowo dokładnie odwzorowany model lotu, bardzo dobra jakość grafiki, a także specjalnie zaprojektowane w tym celu wizualizacje powodują olbrzymie poczucie realizmu. Mimo, że podstawa symulatora jest statyczna, głębia oraz powierzchnia wyświetlanego obrazu sprawia, że mamy wrażenie, jakbyśmy naprawdę znajdowali się w powietrzu. To jedyne miejsce tego typu w Krakowie.

Możliwości i scenariusze

Symulator Airbusa A320 w AirPoint Kraków to urządzenie niezwykle zaawansowane. Pozwala na wybranie dowolnego spośród ponad 24 000 lotnisk na świecie. Spora część z nich, to bardzo dopracowane i pełne detali scenerie. Przelot wokół Manhattanu, karaibskie lądowanie na słynnym St. Maarten, a nawet start z lotniska w Krakowie i lot nad Rynkiem Głównym? To wszystko jest tutaj możliwe! Co więcej, istnieje także sposobność wybrania preferowanych warunków pogodowych, a nawet ustawienie różnego typu awarii. Lądowanie przy złej pogodzie na tylko jednym sprawnym silniku z pewnością będzie ciekawą opcją dla osób lubiących podejmować duże wyzwania.

Dla kogo?

Loty w AirPoint Kraków odbywają się zawsze w asyście instruktora. Dzięki temu, nawet osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia poradzą sobie za sterami i będą czerpać satysfakcję z pilotowania pasażerskiego samolotu. Instruktor wytłumaczy do czego służą poszczególne urządzenia znajdujące się w kokpicie, a także będzie na bieżąco podpowiadał nam kolejne czynności, jakie muszą być wykonane w czasie lotu. Niezależnie od scenariusza, instruktorzy w AirPoint dbają o to, by loty wykonywane były w sposób możliwie profesjonalny i zgodny z procedurami obowiązującymi w prawdziwym świecie.

Pomysł na wyjątkowy prezent pod choinkę

Loty w symulatorze Airbusa A320 w AirPoint Kraków to oryginalna rozrywka, ale także niezwykłe doświadczenie, które pozwoli nam przekonać się, jak wygląda praca zawodowego pilota. AirPoint oferuje swoim klientom zróżnicowane pakiety czasowe (od 15 minut do nawet 3 godzin), dostępnych zarówno jako rezerwacje, jak również vouchery prezentowe. Te ostanie idealnie nadają się na wyjątkowy i zaskakujący prezent dla bliskiej osoby. Podaruj swoim bliskim wyjątkowe emocje

Szczegółowe informacje: www.airpoint.eu

Materiały partnera

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności