Na lotnisku zatrzymano 31-latka

W minioną niedzielę funkcjonariusze Straży Granicznej w Krakowie-Balicach zatrzymali na lotnisku deportowanego z Norwegii mężczyznę. Okazało się, że jest on również poszukiwany w Polsce.

31-letni krakowianin wyjechał do Norwegii dwa lata temu. Już po tygodniu pobytu w Skandynawii został aresztowany za kradzieże i skazany na 3 lata pozbawienia wolności. Po odbyciu części kary mężczyzna został deportowany do Polski drogą lotnicza i otrzymał dożywotni zakaz wjazdu na terytorium Norwegii. Podczas kontroli przeprowadzonej przez funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Krakowie – Balicach, okazało się mężczyzna poszukiwany jest również w ojczyźnie.

Dane Polaka widniały w bazach danych jako osoby podlegającej zatrzymaniu. Mężczyzna poszukiwany był w celu odbycia kary 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności w związku z popełnieniem przestępstwa…kradzieży z włamaniem.

Zatrzymany mężczyzna został osadzony przez funkcjonariuszy w Areszcie Śledczym w Krakowie.

Tylko od początku tego miesiąca w krakowskim porcie lotniczym funkcjonariusze Straży Granicznej ujawnili 22 osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości.

Chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w Krakowie? Polub CowKrakowie.pl na Facebooku

Fot. PSG

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności