Dzisiaj uruchomiono nowy pas dla autobusów

Jak informuje Razem w ruchu – dzisiaj został uruchomiony nowy pas dla autobusów.

reklama

Nowy pas namalowany jest na ul. Kamieńskiego na odcinku od ulicy Sławka do Puszkarskiej.

reklama

Fot. Razem w ruchu

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności