Deep Purple dziś zagrają w Krakowie [Niezbędnik koncertowy]

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. 3 grudnia 2019 r. zespół ponownie wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 20 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór „Smoke On The Water” znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

Dyskografię grupy zamyka album,”inFinite”, który ukazał się w kwietniu 2017 roku. Po wydaniu tej płyty zespół wyruszył w trasę koncertową „The Long Goodbye Tour”, w ramach której grupa dała trzy, niezwykle entuzjastycznie przyjęte koncerty w Polsce. I chociaż była to pożegnalna trasa zespołu, to czasem trudno jest się tak po prostu pożegnać i wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple nie dobiegła końca. Już 3 grudnia w TAURON Arenie Kraków fani Deep Purple będą mogli na żywo doświadczyć koncertowej magii legendy rocka, zapraszamy!

Warto wiedzieć

Koncert Deep Purple odbędzie się 3 grudnia 2019 r. w TAURON Arenie Kraków. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:30. O godz. 20:00 na scenę wyjdzie Monster Truck, a o godz. 21:15 – Deep Purple.

Wejście do obiektu: nr 1, 2 i 3.

Organizatorem wydarzenia jest Metal Mind Productions – www.metalmind.com.pl

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności