Zapraszamy seniorów na bezpłatny koncert. Obowiązują bezpłatne wejściówki!

Prezydent miasta Krakowa Jacek Majchrowski zaprasza w czwartek, 5 grudnia w samo południe do Centrum Kongresowego ICE Kraków na koncert dla seniorów. Wydarzenie, organizowane przez Urząd Miasta Krakowa w ramach Gminnego Programu Aktywności Społecznej i Integracji Osób Starszych PASIOS, skierowane jest do wszystkich krakowskich seniorów. Tegoroczny koncert będzie towarzyszył wręczeniu nagród w trzynastym Małopolskim Plebiscycie „Poza Stereotypem – Senior Roku 2018” oraz gali finałowej dziewiątej edycji akcji „Miejsca przyjazne seniorom”, prowadzonej wspólnie z samorządem wojewódzkim.

Podczas koncertu na scenie wystąpi orkiestra dęta Solvay. Muzyczna uczta uświetni przyznanie certyfikatów dla miejsc przyjaznych seniorom, działających na terenie Krakowa. Po raz dziewiąty nagrodzone zostaną lokalne instytucje i podmioty prywatne, odpowiadające na potrzeby starszych mieszkańców poprzez dostosowanie swojej architektury oraz oferowanie produktów, usług i zniżek specjalnie skierowanych do tej grupy. W czasie gali wręczone zostaną również nagrody w plebiscycie „Poza Stereotypem – Senior Roku 2018”. Dodatkową atrakcją dla seniorów będzie możliwość zwiedzania Centrum Kongresowego – po zakończeniu koncertu.

Bezpłatne wejściówki na koncert i galę będzie można otrzymać już od czwartku, 21 listopada w Punkcie Informacji Miejskiej w Pawilonie Wyspiańskiego przy pl. Wszystkich Świętych 2w godz. 9.00-17.00. Zaproszenie jest ważne dla dwóch osób.

Info UMK

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności