Wiedźmińskie szaleństwo! Za nami kolejny quiz tematyczny

Szelest kolczug, dźwięk obijających się o siebie mieczy oraz brzdękających butelek słychać było aż w Wyzimie gdy ludzie schodzili się na iście wiedźmiński quiz, który odbył się 17. listopada w Browarze Lubicz.

Nasi dzielni quizzowicze znakomicie poradzili sobie z postawionymi przed nimi wyzwaniami! Żaden z uczestników, nie może sobie czegokolwiek zarzucić, bowiem wszystkie wyniki były nad wyraz imponujące, a trzeba było pochwalić się znajomością poezji Jaskra, geografii północnych królestw, historii bitew oraz sekretów loży czarodziejek.

Tego wieczoru miało również miejsce wydarzenie historyczne; aby wyłonić zwycięzców odbyły się 3 dogrywki! To się jeszcze ani razu nie wydarzyło! Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i do zobaczenia następnym razem.

Organizatorami, partnerami oraz sponsorami wydarzenia było Question One, Browar Lubicz, CowKrakowie.pl, EscapeCity oraz Squash4You. Zwycięskie drużyny wyszły z Medalionami Wiedźmina, oraz voucherami od EscapeCity, voucherem od Browaru Lubicz i voucherami na squasha w Squash4You.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności