Hallo Pizza na jesienne chłody

Lato wróci do nas dopiero za kilka miesięcy i dlatego Hallo Pizza – rodzinna restauracja przy ulicy Dobrego Pasterza 99 – poczyniła specjalne przygotowania na przyjęcie gości w jesienne i zimowe chłody. Będziecie mogli między innymi skorzystać z… ogródka. Zimowego rzecz jasna!

Kiedy zaczyna się szybciej robić ciemno i coraz mocniej doskwiera nam chłód, dobrze jest wyciągnąć nogi i zrelaksować się nad kuflem kraftowego piwa. Doskonały trunek z małych browarów, przygotowywany tradycyjnymi metodami i ze specjalni dobranych chmieli i słodów będzie na Was czekać w wyremontowanej, małej sali oraz powstającym ogrodzie zimowym.

Restauracja zainwestowała również w nowy piec, więc miłośnicy wszelkich rodzajów pizzy mogą liczyć, na jeszcze przyjemniejsze, wieczorne biesiady.

A jeśli jesteśmy już przy długich wieczornych ucztach w gronie przyjaciół, to Hallo Pizza zaprasza na „Biesiadne poniedziałki”. Do każdej biesiadnej pizzy otrzymacie wówczas litr Pepsi gratis. Co więcej, od poniedziałku do czwartku, do każdej dużej, lub biesiadnej pizzy możecie zamówić małą za pół ceny (promocje się nie łączą)!

Jeśli wybierzecie się do Hallo Pizzy w środę, znajdziecie co tydzień nowe piwo w promocji, a jeśli wpadniecie w czwartek, do każdej pizzy dostaniecie sos gratis!

Dla miłośników Hallo Pizzy, to może być naprawdę udana i smaczna jesień!

Materiały partnera

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności