Był poszukiwany trzema listami gończymi. Ukrywał się przed policjantami w skrytce pod schodami

Policjanci z Krakowa zatrzymali 24-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie trzech  listów gończych. Chłopak ukrywał się w skrytce pod schodami w domu rodziców.

22 listopada br. policjanci z zespołu poszukiwań celowych wydziału kryminalnego KWP w Krakowie pojawili się na jednej z posesji w Chrzanowie, gdzie według ich informacji miał ukrywać się 24-letni mężczyzna. Człowiek ten poszukiwany od lipca ubr. 3 listami gończymi za oszustwa, za które miał do odbycia 3 lata pozbawienia wolności.

Dom jednorodzinny, w którym według wiedzy kryminalnych miał ukrywać się poszukiwany, był od pewnego czasu wynajmowany przez jego rodziców.  Policjantom otworzył drzwi ojciec poszukiwanego, który kategorycznie zaprzeczył aby syn przebywał w domu. Mężczyzna oświadczył także, że nie ma kontaktu z synem i nie wie gdzie ten aktualnie przebywa. Policjanci jednak postanowili dokładnie sprawdzić każde pomieszczenie w domu.

Podczas skrupulatnej kontroli pomieszczeń nigdzie nie znaleziono 24-latka. Doświadczenie i intuicja  małopolskich „poszukiwaczy” wyraźnie jednak „podpowiadały” im, że młody człowiek siedzi gdzieś ukryty domu. Rozpoczęło się drobiazgowe sprawdzanie każdej ściany. Po pewnym czasie policjanci odnaleźli poszukiwanego w niewielkim schowku pod schodami wewnętrznej klatki schodowej.

Mężczyzna wyciągnięty z kryjówki, trafił do Komendy Powiatowej Policji  w Chrzanowie  skąd następnie zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzony wyrok pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w Krakowie? Polub CowKrakowie.pl na Facebooku

Fot. Poglądowe

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności