Wygraj płyty CD BASS ASTRAL X IGO

Wygraj płyty CD BASS ASTRAL X IGO

Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie! Mamy dla Was płyty BASS ASTRAL X IGO.

Mamy dla Was cztery płytki, 2x „Discobolus”  oraz 2x „Orell”. To ty decydujesz, którą płytę CD chcesz wygrać. Łącznie nagrodzimy cztery osoby!

Opis płyt:

„Discobolus” to płytowy debiut krakowskiej grupy Bass Astral x Igo, za sprawą wytwórni Iglo Records. Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Elektroniczny duet z Krakowa trudno sklasyfikować. Na co dzień występujący w rockowym Clock Machine stworzyli na rodzimej scenie projekt nowatorski. Nie mając wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, wnoszą zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce, które można usłyszeć na krążku „Discobolus”.

„Orell” to drugi album długogrający Bass Astral x Igo, wydany nakładem wytwórni Iglo Records. Tak opowiadają o swojej nowej płycie: „Nasza muzyka sklasyfikowana jest jako elektroniczna, ponieważ używamy do jej tworzenia komputera. Jednocześnie na polskiej scenie tak unikatowa, że wszelkie porównania nie mają większego sensu. Można by rzec że ta płyta brzmi jak Lenny Kravitz, Boys Noize, Gotye, Childish Gambino, Woodkid, Nicolas Jaar, Jean-Michele Jaar, Bonobo, Paul Kalkbrenner, Fritz Kalkbrenner, Pearl Jam, Gus Gus, Black Keys, Justice, Portishead, Daft Punk, Kavinsky, Arctic Monkeys, Chat Faker, Adelle, Bee Gees i Mrozu, tylko trochę inaczej.
Nie ograniczaliśmy się w niczym, stąd album tak różnorodny. Nadaje się do tego, by wprawić ciało w
ruch i nigdy nie wracać. Zaprosiliśmy do studia muzyków poznanych przy projekcie Bass Astral x Igo
Orchestra. Kwartet smyczkowy, sekcja dęta, przesterowane gitary versus maszynki perkusyjne i kultowe analogowe syntezatory z lat 80. Więcej o tej płycie przeczytacie TUTAJ

Jeżeli chcecie wygrać jedną z czterech płyt CD, wystarczy spróbować sił w naszym konkursie!

Pytania konkursowe:

  • Kiedy Bass Astral x Igo wystąpią w Krakowie w 2019r?
  • Jak nazywa się trasa Bass Astral x Igo?
  • Napisz którą z płyt i dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać?

Zgłoszenia standardowo prosimy przesyłać do nas na adres konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule „Konkurs Płyta CD”

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy

-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl na Facebooku (dajcie nam znać w zgłoszeniu konkursowym, czy nas lubicie ) TUTAJ możecie nas polubić

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 października 2019r do godziny 16:00 ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do 16 października) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Przypominamy, że nagrody wydajemy w godzinach wieczornych, (osobiście) na terenie Prądnika Czerwonego – okolice CH Serenada/Krokus/Park Wodny. W tym konkursie odbiór nagród możliwy będzie tylko 17 października o godzinie 20:00. Osoby, które nie mogą odebrać nagrody w tym dniu i godzinie, proszone są o nie branie udziału w naszym konkursie!

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018

Opis płyt/Źródło https://iglorecords.com/