Wygraj książkę z autografem Przemysława Borkowskiego

Wygraj książkę z autografem Przemysława Borkowskiego

„Premiera powieści kryminalnej „Widowisko” Przemysława Borkowskiego – trzeciej części trzymającej w napięciu serii z psychologiem Zygmuntem Rozłuckim.Podczas parady ulicznej rozpoczynającej festiwal teatralny w Olsztynie ginie jeden z miejskich urzędników. Morderstwo zostało rozegrane w widowiskowy sposób, a policjanci odkrywają, że narzędzie zbrodni służyło wcześniej jako rekwizyt na scenie.


Psycholog Zygmunt Rozłucki po raz kolejny zostaje poproszony przez policję o pomoc w śledztwie. Morderca zostawił po sobie niewiele śladów i wszystkie zdają się prowadzić w stronę miejscowego teatru, w którym rządzi despotyczny dyrektor. Czy to jego kontrowersyjne metody są przyczyną ciągu tragicznych wydarzeń? A może to on jest demiurgiem, reżyserem nie tylko przedstawień, lecz również zbrodni?

Rozłucki podąża tropem mordercy, jego dochodzenie komplikuje jednak znajomość z piękną aktorką, która zdaje się być w samym centrum dramatycznych wydarzeń.
Wkrótce bowiem okazuje się, że pierwsze morderstwo było zaledwie początkiem…”

Dla naszych czytelników mamy dwie książki z autografem Przemysława Borkowskiego.

Aby mieć szansę na wygranie jednej z nich – wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe:

  • Od kiedy w sprzedaży jest ta książka?
  • Wymień poprzednie tytuły książek Przemysława Borkowskiego
  • W jakim kabarecie występuje Przemysław Borkowski?
  • Dokończ zdanie: Chcę wygrać tę książkę ponieważ…

Zgłoszenia standardowo prosimy przesyłać do nas na adres konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule „Konkurs Książka”

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy

-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl na Facebooku (dajcie nam znać w zgłoszeniu konkursowym, czy nas lubicie ) TUTAJ możecie nas polubić

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 października 2019r do godziny 16:00 ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do 23 października) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Przypominamy, że nagrody wydajemy w godzinach wieczornych, (osobiście) na terenie Prądnika Czerwonego – okolice CH Serenada/Krokus/Park Wodny. 

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018