Zapraszamy na najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Tego jeszcze nie grali”

Zapraszamy na najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Tego jeszcze nie grali”

Zapraszamy na najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Tego jeszcze nie grali”. Zgodnie z nazwą tworzą go premierowe, nie pokazywane w telewizji skecze i piosenki. Polityki nie ma w nim zbyt wiele (odsyłamy do „Ucha prezesa”), za to prawdziwego życia w bród.

Któż z nas, późną nocą, nie odwiedził sąsiada z prośbą o pomoc w rozwiązaniu zadania, z którym ani nasz walczący o tróję syn, ani my sami, walczący o autorytet w jego oczach, nie potrafimy dać sobie rady?

Kto z nas nie czuł się sterroryzowany przez panią, która przychodzi do nas sprzątać, albo odwrotnie, kto z nas sprzątając u kogoś, tego kogoś nie terroryzował?

Kto z nas nie czuł tremy przed spowiedzią, która żona nie mówiła mężowi, że w domu jest za zimno, i który mąż nie odpowiadał, że przeciwnie, że jest właśnie za gorąco. Kto z nas nie toczył wojny o temperaturę?

Kto nie skarżył się nigdy swoim rówieśnikom na kłopoty z dziećmi i kto z nas nie miał dosyć rodziców.

A tego wszystkiego jest więcej, bo program trwa ponad półtorej godziny.

Od czasu do czasu artyści z Kabaretu występują na scenie z żywym lwem. Jest to dwumetrowy samiec z Benghazi. Być może trafi się wam właśnie taki spektakl, a jeśli nie, też nie ma czego żałować – i tak będzie fajnie.

Zapraszamy 25 października 2019 r. Bilety dostępne na stronie https://www.lux.biletyna.pl/