Wymień plastikowe nakrętki na rośliny miododajne

Wymień plastikowe nakrętki na rośliny miododajne

Krakowski Miodobranie to coroczne wydarzenie organizowane przez Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich. W 26. Edycji (6-8 września) na Placu Wolnica czeka wiele atrakcji skierowanych do dzieci i dorosłych. Codziennie w godzinach 9-18 odbywa się kiermasz produktów pszczelich.

Poza kiermaszem:

Krwiobranie – 7 września (sobota) od 10:00 do 15:00 akcja Krwiobrania. Każdy krwiodawca otrzyma 10% rabat do wykorzystania na oznakowanych stoikach. Natomiast pszczelarze, którzy oddadzą krew, wezmą udział w losowaniu miodarki jednego z naszych partnerów – firmy Łysoń.

Parada Pszczół – 7 września (sobota). Parada przejdzie ulicami Krakowa, startując z Rynku Głównego o 12:00, a kończąc na Placu Wolnica. Dla najciekawszych przebrań przewidziano nagrody.

Zaproś pszczołę na kolację! – akcja polegająca na wymianie plastikowych nakrętek na rośliny miododajne. Stoisko czynne od piątku do niedzieli od 9:00 do 18:00

Koncerty, wykłady, Gra Miejska, zabawy dla dzieci oraz uroczyste przyjęcie nowych członków Zrzeszenia Pszczelarzy Krakowskich.