Wygraj bilet na koncert New Model Army

Wygraj bilet na koncert New Model Army

New Model Army to kultowy zespół, powstały w 1980 roku w Bradford. Autorzy takich kawałków jak „Vagabonds”, „51st State”, czy „Small Town England” sprzedali już ponad półtora miliona egzemplarzy płyt, mimo że ich single nigdy nie trafiały na listy przebojów. Za najlepsze albumy w dyskografii New Model Army uznaje się „No Rest For The Wicked” oraz „Thunder and Consolation”, a ich koncerty charakteryzują się starannymi aranżacjami dopracowanymi do perfekcji. W 2010 roku zespół świętował trzydziestą rocznicę istnienia.

Grupa zagra 18.10.2019 w Klubie Kwadrat.

Dla naszych czytelników mamy jeden podwójny bilet na ten koncert!

Aby mieć szansę na wygranie, wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe:

-Jak nazywa się nowa płyta New Model Army?

-Przekonaj nas, dlaczego do Ciebie powinno trafić zaproszenie? (forma dowolna)

Zgłoszenia prosimy przesyłać do nas na adres konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule „Konkurs New Model Army”

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 

-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu i warunkami odbioru nagrody.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl na Facebooku (dajcie nam znać w zgłoszeniu konkursowym, czy nas lubicie ) TUTAJ możecie nas polubić

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 października 2019r do godziny 16:00 ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do 16 października ) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Przypominamy, że nagrody wydajemy w godzinach wieczornych, (osobiście) na terenie Prądnika Czerwonego – okolice CH Serenada/Krokus/Park Wodny. W tym konkursie odbiór nagród możliwy będzie tylko 17 października o godzinie 20:00. Osoby, które nie mogą odebrać nagrody w tym dniu i godzinie, proszone są o nie branie udziału w naszym konkursie!

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018