Międzynarodowe Pokazy pirotechniki i laserów w Krakowie – ODWOŁANE

W dniu dzisiejszym, o godzinie 10:30 Muzeum Lotnictwa Polskiego otrzymało informacje od Prezesa Polskiego Biura Targów i Wystaw – Poznań EXPO – Organizatora – Międzynarodowych Pokazów Pirotechniki i Laserów, że impreza dnia 21.09.2019 została odwołana.


Wszelkie uwagi i zapytania prosimy kierować do Organizatora pokazów. www.damyognia.pl

Oświadczenie organizatora:

” UWAGA ZMIANA TERMINU IMPREZY! Informujemy, że wydarzenie w Krakowie zaplanowane na 21 września na terenie Muzeum Lotnictwa pod nazwą Międzynarodowe Pokazy Pirotechniki i Laserów z uwagi na brak możliwości technicznego przeprowadzenia wydarzenia na najwyższym profesjonalnym poziomie oraz wynikłych w ostatnim czasie przeszkód niezależnych od Organizatora zostało przeniesione na miesiąc czerwiec 2020 roku. Zakupione bilety na wydarzenie 21.09.2019 zachowują swoją ważność. Każdy klient ma również możliwość zwrotu środków za zakupione bilety. W tym celu należy wypełnienić formularz zwrotu biletów, który będzie dostępny na naszej stronie www.damyognia.pl. Prosimy o wysłanie wydrukowanego i wypełnionego egzemplarza w terminie do 14 dni od planowanej daty wydarzenia, na adres:
Polskie Biuro Targów i Wystaw Poznań Expo Sp. z o.o. Ul. Bóźnicza 15 lok. 6, 61-751 Poznań
Od miesięcy dokładaliśmy wszelkich starań i do końca walczyliśmy aby wydarzenie zrealizować na tym samym poziomie jak we Wrocławiu, Gliwicach i Poznaniu. Niestety z przyczyn niezależnych od nas nie byłoby to możliwe.
Liczymy, że w 2020 roku uda się zrealizować nasze wydarzenie z jeszcze większym rozmachem. Przepraszamy, ale wydarzenie nie z naszej winy, niestety musimy przełożyć na czerwiec 2020 roku.”

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności