LINDSEY STIRLING ponownie wystąpi w Krakowie. Weź udział w konkursie

LINDSEY STIRLING ponownie wystąpi w Krakowie. Weź udział w konkursie

18 września w Tauron Arenie Kraków ponownie wystąpi Lindsey Stirling!

Lindsey Stirling jest skrzypaczką, tancerką i kompozytorką. Międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2010 roku, w programie „America’s Got Talent”, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Dzięki występom w telewizji Stirling zdobyła wielu fanów. Choć w programie określano ją mianem „skrzypaczki hip-hopowej”, w swojej twórczości sięga po wiele inspiracji – od country po dubstep. Do niezwykle szybkiego rozwoju jej kariery przyczyniła się również jej aktywność w internecie i regularnie uaktualniany kanał w serwisie YouTube. We wrześniu 2012 roku Stirling wydała swój debiutancki album – „Lindsey Stirling”.

Sukces tej płyty oraz rosnąca popularność artystki w Stanach Zjednoczonych i Europie spowodowały, że zainteresował się nią management Lady Gagi (Atom Factory). Stirling, która wcześniej odmawiała współpracy wielu managerom, zdecydowała się podpisać z nimi umowę. Na początku 2012 roku płyta „Lindsey Stirling” pokryła się złotem również w Polsce. W 2014 ukazał się kolejny album – „Shatter Me”, w którym możemy usłyszeć charakterystyczne dla artystki połączenie muzyki klasycznej i elektroniki z animacją i baletem. Ostatni krążek, „Brave Enough” pojawił się w 2016 roku.

Aktualizacja: 09.09.2019, Dzięki uprzejmości Live Nation Polska, mamy dla Was nie jeden podwójny, a trzy podwójne bilety do wygrania

Aby mieć szansę na wygranie wjazdówki na koncert, wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe:

  • Kiedy Lindsey Stirling miała koncert w Tauron Arenie Kraków? (pytamy o dokładną datę)
  • Kto jest organizatorem tego koncertu?
  • Dokończ zdanie: Chcę zobaczyć ten koncert ponieważ?

Zgłoszenia standardowo prosimy przesyłać do nas na adres konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule „Konkurs Lindsey”

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 

-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl na Facebooku (dajcie nam znać w zgłoszeniu konkursowym, czy nas lubicie ) TUTAJ możecie nas polubić

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 września 2019r do godziny 16:00 ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do 14 września godziny 18:00) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Przypominamy, że nagrody wydajemy w godzinach wieczornych, (osobiście) na terenie Prądnika Czerwonego – okolice CH Serenada/Krokus/Park Wodny. W tym konkursie odbiór nagród możliwy będzie tylko 16 września o godzinie 20:00. Osoby, które nie mogą odebrać nagrody w tym dniu i godzinie, proszone są o nie branie udziału w naszym konkursie!

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018