Lamb Of God i Kreator na jednym koncercie w Polsce

Knock Out Productions zaprasza na wspólny koncert Lamb Of God i Kreator! Zespoły wystąpią 2 kwietnia 2020 roku w TAURON Arenie Kraków, a w roli supportu zaprezentuje się grupa Power Trip.

Lamb Of God swój ostatni krążek zaprezentowali przeszło cztery lata temu. Album został zatytułowany „VII: Sturm Und Drang” i ukazał się za pośrednictwem wytwórni Nuclear Blast Records. Amerykańska grupa właśnie pracuje nad następcą tego wydawnictwa, ale jego szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione.

Kreator to thrash metalowa formacja z ponad 30-letnim stażem na scenie. Ostatni album niemieckiego zespołu, pt. „Gods Of Violence” wydano w 2017 roku, a kolejna produkcja grupy została wstępnie zapowiedziana na rok 2020.

Lamb Of God oraz Kreator wystąpią 2 kwietnia 2020 roku w TAURON Arenie Kraków. W roli supportu zaprezentuje się formacja Power Trip. Kilka dni temu zespół poinformował, że rozpoczął prace nad nowym, trzecim już krążkiem. Obecną dyskografię grupy zamyka album „Nightmare Logic”.

Warto wiedzieć

Bilety na koncert będą dostępne w sprzedaży od 6 września (piątek) od 10:00 na: https://sklep.knockoutprod.net (miejsca stojące) oraz  https://eventim.pl (miejsca stojące i siedzące). Ceny: 159-180 zł – miejsca stojące, 169-190 zł – miejsca siedzące.

Organizator: Knock Out Productions.

www.knockoutprod.net, www.facebook.com/productions.knock.out

www.instagram.com/knockoutprod

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności