Grupa Archive zagra w Krakowie. Wygraj bilety

Grupa Archive zagra w Krakowie. Wygraj bilety

Grupa Archive została założona w 1994 w Londynie przez Dariusa Keelera i Danny’ego Griffithsa, muzyków wcześniej związanych z projektem Genaside. Następnie do składu dołączyli wokalistka Roya Arab i raper Rosko John, aby w 1996 roku wydać debiutancki album zatytułowany „Londinium”. 25-lecie działalności zespołu będą świętować wydaniem nowej płyty i potężną trasą koncertową.

Koncert odbędzie się 23 października 2019 r w Klubie Studio.

Dla naszych czytelników mamy jeden podwójny bilet na ten koncert!

Aby mieć szansę na wygranie, wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe:

– Album „25” ukaże się w różnych wydaniach – 6-płytowy box, 43 utwory z dyskografii zespołu, w tym 8 nowych, niepublikowanych dotąd piosenek, a także EP, na której znajdzie się singiel przygotowany we współpracy z Band Of Skulls – „Remains Of Nothnig”. Dla swoich fanów Archive ma jeszcze jedną niespodziankę… Jaką? (odpowiedzi znajdziecie na łamach naszego portalu)

-Dokończ zdanie. Chcę pójść na ten koncert…

Zgłoszenia standardowo prosimy przesyłać do nas na adres konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule „Konkurs Archive”

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 

-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu i warunkami odbioru nagrody.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl na Facebooku (dajcie nam znać w zgłoszeniu konkursowym, czy nas lubicie ) TUTAJ możecie nas polubić

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 października 2019r do godziny 16:00 ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do 16 października ) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Przypominamy, że nagrody wydajemy w godzinach wieczornych, (osobiście) na terenie Prądnika Czerwonego – okolice CH Serenada/Krokus/Park Wodny. W tym konkursie odbiór nagród możliwy będzie tylko 17 października o godzinie 20:00. Osoby, które nie mogą odebrać nagrody w tym dniu i godzinie, proszone są o nie branie udziału w naszym konkursie!

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018