Airbourne w Krakowie. Weź udział w konkursie

Airbourne w Krakowie. Weź udział w konkursie

Zespół niezmiennie od 2003 roku pokazuje nam, jak grać hard rocka w dzisiejszych czasach. Powstał z inicjatywy braci O’Keeffe – Joela i Ryana, do których dołączyli Justin Street i Davida Roads. Muzycy nie ukrywali inspiracji swoimi australijskimi przodkami – AC/DC.

Do tej pory ukazały się 4 albumy Airbourne – ostatni „Breakin’ Outta Hell” w 2016 roku. Sami muzycy mówią, że piosenki na nim zawarte to „czysty rock ‘n’ roll bez zbędnych efektów gitarowych, czy sztuczek studyjnych”. W kolejnym roku zespół opuścił gitarzysta, David Roads, a jego miejsce zajął Matt Harrison. Muzyka Airbourne to połączenie oldschollowego wokalu i genialnych gitarowych solówek. Nie znajdziemy w niej żadnych ballad. Ich koncerty są najlepszym przykładem, że rock’n’roll ma się dobrze!

Na koncert zapraszamy 26 września w Klubie Kwadrat.

Dla naszych czytelników mamy jeden podwójny bilet na to wydarzenie!

Aby mieć szansę na wygranie, wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe:

-Kiedy i gdzie jeszcze w tym roku wystąpi zespół Airbourne (pytamy o koncerty w Polsce)

-18 października w Klubie Kwadrat odbędzie się koncert. Podaj nazwę zespołu, który w tym dniu wystąpi.

-Dokończ zdanie. Chcę wygrać bilet na ten koncert ponieważ…

Zgłoszenia standardowo prosimy przesyłać do nas na adres konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule „Konkurs Airbourne”

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 

-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl na Facebooku (dajcie nam znać w zgłoszeniu konkursowym, czy nas lubicie ) TUTAJ możecie nas polubić

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 września 2019r do godziny 16:00 ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do 19 września godziny 18:00) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Przypominamy, że nagrody wydajemy w godzinach wieczornych, (osobiście) na terenie Prądnika Czerwonego – okolice CH Serenada/Krokus/Park Wodny. W tym konkursie odbiór nagród możliwy będzie tylko 22 września o godzinie 20:00. Osoby, które nie mogą odebrać nagrody w tym dniu i godzinie, proszone są o nie branie udziału w naszym konkursie!

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018