Zapraszamy na Targi edukacyjne w Dworku Białoprądnickim

Zapraszamy na Targi edukacyjne w Dworku Białoprądnickim

Szukasz zajęć pozalekcyjnych dla swojego dziecka? Chcesz rozwinąć swoją pociechę twórczo na zajęciach artystycznych, pamięciowych, językowych lub matematycznych? Wielu wystawców i instruktorów w jednym miejscu to najlepsza okazja, by z pierwszej ręki zasięgnąć informacji o tym, jak ciekawie i twórczo spędzać wolne popołudnia.

W pierwszą niedzielę września poznasz instruktorów i porozmawiasz z wystawcami. Będzie to najlepsza okazja by z pierwszej ręki zasięgnąć informacji o tym jak ciekawie i twórczo spędzać wolny czas i ciekawie rozwijać pasje dziecka.

Niezapomniane wrażenia zapewnią pokazy rugbystów, Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego, Szkoły Wushu, co na pewno zachęci pociechy do uczestnictwa w zajęciach.

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki zaprezentuje swoje pracownie plastyczne, a dworkowe Kluby swoją kompletną ofertę.

Energię na cały rok szkolny dostarczy Krakowska Formacja Batucadowa-Sorrir Por Favor!, tworząca korowód wokół Dworku.

Oprócz tego dworek zaprezentuje swoje niektóre zajęcia stałe: Pracownię Plastyczną, Studio Artystyczne Anny Gawędy – pokaz tańca, pokaz gry na skrzypcach, Akademię Architektury, barwny śpiew w wykonaniu Jagi Szeptalin, naukę gry na pianinie.

Wpadnijcie do Dworku Białoprądnickiego w niedzielę, 1 września, na Targi Edukacyjne Pierwszy Dzwonek! Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa do godz. 18.00.