Zakończenie remontu Punktu Sprzedaży Biletów w Nowej Hucie

Zakończenie remontu Punktu Sprzedaży Biletów w Nowej Hucie

W poniedziałek 26 sierpnia 2019 roku o godzinie 10:00 nastąpi uroczyste otwarcie wyremontowanego Punktu Sprzedaży Biletów na osiedlu Centrum D w Nowej Hucie.

Obsługa  pasażerów będzie się w nim odbywać od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 19:00.

Dzięki wykonanym pracom zwiększy się komfort i jakość obsługi pasażerów. W celu usprawnienia obsługi klientów zostało przygotowanych 6 stanowisk kasowo-obsługowych. Dodatkowo w lokalu został umieszczony automat biletowy. Automat – ze względu na zainstalowanie w nim odpowiednio zmodyfikowanego oprogramowania – jest dostosowany głównie do obsługi Karty Krakowskiej. Nasi klienci będą mogli w nim nie tylko przedłużać uprawnienia do korzystania z Karty Krakowskiej np. w przedłużać status mieszkańca ale również korzystać z możliwości zakupu biletów jednorazowych i okresowych. Płatności w automacie będzie można dokonać za pośrednictwem kart płatniczych.

Warto przypomnieć, ze dodatkowo na czas remontu lokalu na os. Centrum D zostały uruchomione dwa dodatkowe Punktu Sprzedaży Biletów. Jeden – na Dworcu Autobusowym w Czyżynach oraz drugi – na pętli autobusowej w Mistrzejowicach. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie klientów oraz w celu polepszenia jakości obsługi pasażerów zapadła decyzja o dalszym funkcjonowaniu tych Punktów Sprzedaży Biletów.     

Fot. MPK

Chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w Krakowie? Polub CowKrakowie.pl na Facebooku