Wygraj vouchery do Gorącego Potoku!

Wygraj vouchery do Gorącego Potoku!

Naturalne złoża wód jakimi charakteryzuje się Niecka Podhalańska to bogactwo naszego regionu. Właściwości zdrowotne podhalańskich wód termalnych to głównie wysokie zawartości takich składników jak: siarkowodór, siarczki, siarczany, krzemionka, fluor, stront, potas oraz co bardzo istotne jej wysoka temperatura.

Połączenie wyżej wymienionych składników szczególnie siarczków i siarkowodoru z oddziaływaniem podwyższonej temperatury na organizm ludzki daje szerokie zastosowanie tych wód w rekreacji oraz ma istotny wpływ na nasze zdrowie oraz kondycje naszej skóry.

Kompleks Term Gorący Potok tworzą baseny zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 40°C. Udostępniamy Państwu w sumie 22 niecki basenowe, z czego 10 w strefie basenowej

Dla naszych czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia do Gorącego Potoku w Szaflarach!

Aby mieć szansę na wygranie jednego z trzech podwójnych zaproszeń wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe:

  • Co to jest Wodne Przedszkole  w Gorącym Potoku?
  • Wymień minimum jedną saunę, jaka znajduje się w Gorącym Potoku.
  • W kilku zdaniach przekonaj nas, dlaczego Ciebie powinniśmy nagrodzić?

Zgłoszenia standardowo prosimy przesyłać do nas na adres konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule „Konkurs Gorący Potok”

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 

-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl na Facebooku (dajcie nam znać w zgłoszeniu konkursowym, czy nas lubicie ) TUTAJ możecie nas polubić

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 sierpnia 2019r do godziny 20:00 ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do 19 sierpnia do godziny 18:00) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Przypominamy, że nagrody wydajemy w godzinach wieczornych, (osobiście) na terenie Prądnika Czerwonego – okolice CH Serenada/Krokus/Park Wodny. W tym konkursie odbiór nagród możliwy będzie tylko 20 sierpnia o godzinie 20:00. Osoby, które nie mogą odebrać nagrody w tym dniu i godzinie, proszone są o nie branie udziału w naszym konkursie!

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018