VIII Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom. Będą utrudnienia w ruchu!

VIII Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom. Będą utrudnienia w ruchu!

W dniu 31.08.2019 r. będzie odbywała się na terenie dróg Miasta Krakowa impreza pod nazwą „8. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom”.

Trasa biegu:

Bulwar Inflancki, Kładka O. Bernatka, ul. Brodzińskiego, Bulwar Podolski, ul. Rollego (chodnik i część jezdni od strony rz. Wisły), Most Retmański (chodnik i część jezdni od strony rz. Wisły), ul. Ludwinowska (chodnik i część jezdni od strony rz. Wisły), Bulwar Wołyński, Bulwar Poleski, ul. Zielińskiego, Most Zwierzyniecki (chodnik), ul. Malczewskiego, ul. Zaścianek, ul. Królowej Jadwigi, al. Focha (deptak), al. 3-go Maja (deptak), ul. Piastowska (droga dla pieszych i rowerów), ul. Na Błoniach.

W związku z w/w biegiem pomiędzy godz. 12:30 a godz. 14:15 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na wyżej wymienionej trasie (w rejonie Błoń w związku z imprezami towarzyszącymi utrudnienia w godz. 9:00 – 15:00, a na Bulwarach Wiślanych w godz. 11.30-14.00):

  • zamknięte zostaną drogi (odcinki dróg) będące trasą biegu na czas przebiegnięcia uczestników imprezy;
  • na ul. Malczewskiego na odcinku od ul. Księcia Józefa do wysokości tzw. „Diabelskiego Mostu” ruch pojazdów będzie możliwy wyłącznie w kierunku Kopca Kościuszki (z wyjątkiem autobusów KMK). Objazd od Kopca Kościuszki do ul. Księcia Józefa ul. Wodociągową;
  • zamknięta zostanie Al. Focha (na wysokości Mostu na Rudawie), zalecane objazdy:

do ul. Królowej Jadwigi od strony Al. Mickiewicza: Al 3-go Maja i ul. Piastowską;

do Al. Mickiewicza od strony ul. Królowej Jadwigi: ul. Piastowską i ul. Reymonta;

  • wyłączne zostaną:

– drogi dla rowerów wzdłuż al. Focha i al. 3-go Maja,

– droga dla pieszych i rowerów wzdłuż ul. Piastowskiej oraz ul. Na Błoniach,

– drogi dla pieszych i rowerów na Bulwarach Wiślanych,

– Kładka O. Bernatka (wyłączenie tylko części rowerowej)

  • zamknięty zostanie wlot ul. Księcia Józefa (kierunek od centrum) na skrzyżowanie ul. Księcia Józefa z ul. Malczewskiego i Mostem Zwierzynieckim (objazd pod Mostem Zwierzynieckim, dopuszczony będzie skręt w lewo w kierunku Bielan );
  • ruch pieszy na przecięciach z trasą będzie regulowany przez służby porządkowe;
  • na odcinkach ulic: Rollego, Ludwinowskiej, Malczewskiego, (obustronnie pomiędzy ul. Księcia Józefa a ul. Zaścianek) będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się pojazdów.