Szybki konkurs! Zobacz film UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU w Multikinie

Szybki konkurs! Zobacz film UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU w Multikinie

Jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów roku! Wizjonerskie dzieło wyobraźni laureata Oscara Guillermo del Toro – twórcy przełomowych obrazów: „Kształt wody” i „Labirynt Fauna”.

Za kamerą wyprodukowanych i napisanych przez niego „Upiornych opowieści po zmroku” stanął André Øvredal, reżyser mrożących krew w żyłach horrorów „Autopsja Jane Doe” i „Łowca trolli”. W obsadzie zobaczymy aktorów znanych z: „Breaking Bad”, „Igrzysk śmierci” i „Orange Is the New Black”. „Upiorne opowieści po zmroku” to ekranizacja kultowych opowiadań grozy, łącząca klimat „Stranger Things”, przewrotność dzieł Stephena Kinga i motywy rodem z najkrwawszych miejskich legend. Idealny film dla widzów o mocnych nerwach!

Niektórzy ludzie wierzą, że jeśli powtarzamy pewne historie odpowiednio często, to stają się one prawdziwe… Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco realne dla grupy przyjaciół, którzy po latach trafią do opuszczonego domu Sarah. Ignorując ostrzeżenia uwolnią oni złowrogą moc księgi i przebudzą do życia istoty z najgorszych koszmarów.

Dla naszych czytelników mamy podwójny bilet na dzisiejszy film w krakowskim Multikinie. Seans odbędzie się o 21:05. 12.09.2019

Aby mieć szansę na zgarnięcie bilet wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe:

  • Dlaczego chcesz zobaczyć ten film?

Zgłoszenia standardowo prosimy przesyłać do nas na adres konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule „Konkurs Upiorne Opowieści”

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 

-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl na Facebooku (dajcie nam znać w zgłoszeniu konkursowym, czy nas lubicie ) TUTAJ możecie nas polubić

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 sierpnia 2019r do godziny 16:00 ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do godziny 18:00) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Odbiór biletu możliwy będzie o godzinie 20:40 (szczegóły podamy zwycięzcy)

Osoby, które nie mogą odebrać nagrody w tym dniu i godzinie, proszone są o nie branie udziału w naszym konkursie!

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018