Rynek Podgórski stanie się sceną taneczną

Rynek Podgórski stanie się sceną taneczną

W niedzielę, 11 sierpnia, od godz. 19.00 Rynek Podgórski stanie się sceną taneczną – a to wszystko za sprawą międzynarodowego widowiska tanecznego – Dance Battle to the Beatbox.

reklama

Artyści rywalizować będą do dźwięków tworzonych na żywo przez czołowych światowych beatboxerów. Dance Battle to the Beatbox jest częścią 13. edycji Fair Play Dance Camp – największego w Europie międzynarodowego edukacyjnego festiwalu tanecznego. Warsztaty będą trwały do środy, 14 sierpnia.

reklama

Artystami rywalizującymi ze sobą podczas tanecznych improwizacji będzie dwóch finalistów turnieju All Styles Battle, dwóch finalistów konkursu internetowego ogłoszonego w ramach realizacji projektu oraz osoby zaproszone przez organizatorów. Zwycięzcę Dance Battle to the Beatbox wybierze międzynarodowe jury złożone z amerykańskich oraz europejskich choreografów. Niedzielny turniej połączony będzie z krótkimi lekcjami tańca oraz animacjami dla publiczności odbywającymi się w przerwie pomiędzy poszczególnymi częściami wydarzenia.

Organizatorem turnieju jest Fundacja Fair Play Crew. Udział w imprezie jest bezpłatny dzięki współfinansowaniu projektu ze środków Miasta Kraków.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności