Nasza akcja z WoLove Burgers Mistrzejowice dobiega końca! Ostatni dzwonek na spróbowanie naszego BURGERA!

Nasza akcja z WoLove Burgers Mistrzejowice dobiega końca! Ostatni dzwonek na spróbowanie naszego BURGERA!

Tylko do 31 sierpnia możecie skosztować naszego BURGERA COWkrakowie.pl

Przypomnijmy: Razem z naszym partnerem WoLove Burgers Mistrzejowice zapraszamy na pysznego BURGERA COWKrakwie.pl, którego możemy zakupić przez cały sierpień. Przy zakupie BURGERA COWKrakowie.pl fundujemy Wam dowolny napój gratis! (napój jest za darmo do małego i dużego BURGERA)

No dobra, a co wchodzi w skład naszego BURGERA miesiąca ? Już spieszymy się z wyjaśnieniami.BURGER COWKrakowie to:

Przepyszna bułka, majonez, świeża sałata, borówka amerykańska, mięso (do wyboru 100 lub 200 gram ), konfitura jagodowa, rucola, twaróg, oraz biała czekolada, która po roztopieniu daje delikatny smak – Wyjątkowy BURGER (taki jak my :)) musicie spróbować!

Gdzie możecie skosztować naszego BURGERA? Zapraszamy do lokalu naszego partnera WoLove Burgers Mistrzejowice, który znajduje się na osiedlu Złotego Wieku 94, przy pętli autobusowej.

Poznajcie WoLove Burgers Mistrzejowice:

Nie trzeba wyjeżdżać do USA , by zjeść prawdziwego Burgera . Mieszkańcy Krakowa mają możliwość spróbowania najlepszych Burgerów na wyciągnięcie ręki! WoLove Burgers to miejsce, które powstało z miłości do burgerów. Historia 
WoLove rozpoczęła się w 2015 roku w Zielonkach, po sukcesie i uzyskaniu szerokiego uznania w 2017 roku powstał lokal na osiedlu Złotego Wieku 94, przy pętli autobusowej. WoLove Burgers to prawdziwy raj dla miłośników burgerów. Wykonuje się je tutaj ze składników najwyższej jakości, z dbałością o każdy detal. W efekcie gość otrzymuje nietuzinkowego, pysznego burgera. Smacznego!