Muzyka bez granic w Galerii Kazimierz

Muzyka bez granic w Galerii Kazimierz

Kiedy większość wydarzeń muzycznych przemija wraz z końcem lipca, Kazimierz Summer Festival trwa w najlepsze. W sobotę, 10 sierpnia, na placu przy Galerii wystąpi jeden z najpopularniejszych krakowskich wykonawców sceny klubowej. DJ BC zaprezentuje set, który nikomu nie pozwoli stać w miejscu.

reklama

W swojej karierze grał przed najważniejszymi przedstawicielami muzyki elektronicznej. Jako support rozgrzewał fanów m.in.: Major Lazer, Modestep, Lunice czy Ms. Dynamite. Tym razem wprowadzi w świat klubowych dźwięków wszystkich gości Kazimierz Summer Festivalu. 10 sierpnia w ramach Z-Granej Soboty wystąpi DJ BC. Muzyk w ciągu przeszło 12 lat działalności jako Gangsteppaz oraz Flip Da Floor dał się poznać wielbicielom niekomercyjnych aranżacji. Jego autorskie sety pozwalają bywalcom imprez posłuchać na żywo producentów z różnych zakątków globu. Występ rozpocznie się o godzinie 17.

Wydarzenia pod hasłem Z-Grana Sobota od samego początku cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców Krakowa oraz turystów odwiedzających miasto. Cykl zapoczątkował doskonale przyjęty przez publiczność DJ Subkowski. Z kolei w ostatni weekend lipca zagrała popularna nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach Europy – Lana Geller, która przywiązuje szczególną wagę do tworzonych przez siebie dźwięków i oprawy scenicznej.

To jednak nie koniec muzycznych niespodzianek tego lata. W niedzielę, 25 sierpnia, w ramach Kazimierz Summer Festival wystąpi Kamil Bednarek wraz ze swoim zespołem. Artysta od samego początku działalności jest jednym z najwyżej ocenianych przez krytyków twórców młodego pokolenia na rodzimej scenie. Każdy dotychczas wydany album pod jego nazwiskiem, stawał się natychmiast jednym z najchętniej kupowanych w kraju. Muzyk tym razem promować będzie w Krakowie swój najnowszy krążek, jednak podczas występu nie zabraknie najpopularniejszych hitów stanowiących swoisty przekrój jego kariery. Występ rozpocznie się o godzinie 15.

reklama

Materiały prasowe

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności