Mamy vouchery na bar do wykorzystania podczas Nocnej Zmiany!

Mamy vouchery na bar do wykorzystania podczas Nocnej Zmiany!

Nocna Zmiana to pierwszy pop-up’owy nocny market w Krakowie. W ogrodzie na tyłach Halii 100-lecia Cracovii przez 7 letnich weekendów zagości pyszny street food, rzemieślnicze napoje i dobra muzyka. Pierwsza edycja wydarzenia ruszyła 26 lipca. Motywem przewodnim wydarzeń jest oczywiście jedzenie – uliczna interpretacja kuchni z całego świata, dostępna do późnych godzin nocnych, przygotowana w najlepszych, polskich food truckach oraz tworzona również przez szefów kuchni z wybranych restauracji. Do tego podczas Nocnej Zmiany planowane są strefy tematyczne, koncerty, warsztaty i inne wydarzenia towarzyszące, które również odbywać się będą aż do późnych godzin nocnych. Wszystko po to, by stworzyć w Krakowie unikatową przestrzeń, w której można wspólnie jeść, pić i celebrować życie.

Specjalnie dla naszych czytelników mamy trzy vouchery do wykorzystania na barze ( 1x 100zł i 2x 50zł ) Zaproszenia można wykorzystać w dniach 16-18 sierpnia*

Konkurs jest dla osób pełnoletnich

Co zrobić aby mieć szansę na wygranie jednego z trzech zaproszeń? Wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe:

-W jakich godzinach działa Nocna Zmiana?

-Na Facebooku Nocnej Zmiany podani zostali wszyscy wystawcy najbliższego wydarzenia. Podaj minimum trzech ( przy okazji zachęcamy do polubienia Fanpage – dajcie nam znać czy polubiliście 🙂 Nocna Zmiana)

-Napiszcie dlaczego właśnie do Was ma trafić jedno z trzech zaproszeń i akurat dlaczego mielibyście wygrać akurat voucher na 100zł?

Nagrodzimy trzy najciekawsze odpowiedzi! Główna nagroda, to voucher na 100zł do wykorzystania na barze (napoje z % lub bez) 2 i 3 miejsce nagrodzimy voucherem na kwotę 50zł.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

-W tytule wiadomości „Konkurs Nocna Zmiana 

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 

-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl na Facebooku (dajcie nam znać w zgłoszeniu konkursowym, czy nas lubicie ) TUTAJ możecie nas polubić

-* Jeżeli wygracie, to w tym konkursie musimy Wasze imię i nazwisko przekazać organizatorom, abyście mogli odebrać sobie voucher na barze – biorąc udział w naszym konkursie, wyrażacie na to zgodę. Drugi bardzo ważny temat, prosimy o sprawdzanie adresu mailowego najpóźniej w poniedziałek(12 sierpnia) ponieważ my Was poinformujemy o wygranej, jednak szczegóły (datę 16-18.08 i godzinę) zwycięzcy ustalą bezpośrednio z organizatorem.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli 11 sierpnia, do godziny 20:00

Powodzenia

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018