Już w niedzielę zapraszamy na darmowy koncert Kamila Bednarka w Krakowie!

To będzie jeden z najbardziej emocjonujących i energetycznych koncertów tego lata w Krakowie! Na scenie Kazimierz Summer Festival zagra na żywo Kamil Bednarek wraz ze swoim zespołem. Podczas występu, który odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 15, publiczność usłyszy nie tylko kompozycje z najnowszej płyty artysty, ale także doskonale znane hity ze wszystkich wcześniejszych albumów.  

Jeden z najbardziej utalentowanych i charyzmatycznych artystów młodego pokolenia na rodzimej scenie muzycznej. Zdobywca statuetek MTV Europe Music Awards w kategoriach „Najlepszy artysta Europy Wschodniej i „Najlepszy Polski Wykonawca”. Kilkukrotny zwycięzca gali Eska Music Awards w kategorii „Najlepszy artysta”. To właśnie Kamil Bednarek wraz ze swoim zespołem wystąpi w czasie finałowego koncertu tegorocznego Kazimierz Summer Festival, który odbędzie się 25 sierpnia o godz. 15 na terenie placu przy Galerii Kazimierz.

Kamil Bednarek znany jest szerokiej publiczności z programu telewizyjnego „Mam Talent” oraz zespołu Star Guard Muffin, którego debiutancki album „Szanuj” uzyskał status podwójnej platyny. W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się nowy zespół Bednarek, który nagrał wysoko ocenianą płytę „Jestem…”. Utrzymywała się ona w zestawieniu najlepiej sprzedających się albumów ponad 12 miesięcy. W końcowym efekcie wydawnictwo uzyskało status diamentowej płyty. Kolejne płyty „Oddycham” oraz „Talizman” pokryły się odpowiednio platyną i złotem.

Artysta podczas Kazimierz Summer Festival będzie promować swój ostatni album, jednak na jego koncertach zawsze można usłyszeć najpopularniejsze hity, takie jak.: „Cisza”, „Chodź ucieknijmy…”, „Chwile jak te”, „Talizman” czy „Dni, których nie znamy” z repertuaru Marka Grechuty. Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie też jednej z najbardziej energetycznych kompozycji artysty z chwytliwym refrenem „Raz, dwa w górę ręce, zróbcie hałasu więcej”, który nikomu nie pozwoli stać w miejscu”. Wstęp na koncert Kamila Bednarka w ramach festiwalu jest bezpłatny.

Chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w Krakowie? Polub CowKrakowie.pl na Facebooku

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności