Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę Kina Na Obcasach

Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę Kina Na Obcasach

Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę Kina Na Obcasach. Już 23 lipca zapraszamy na film najciekawszego, a zarazem najoryginalniejszego artysty wszech czasów- Woodyego Allena!

Film: „W deszczowy dzień w Nowym Jorku” to komedia romantyczna opowiadająca kilka powiązanych ze sobą historii. Bohaterami jednej z nich jest dwoje młodych ludzi, którzy przybywają na weekend do Nowego Jorku.  W głównych rolach zobaczymy: Elle Fanning („Czarownica”), Timothée Chalamet („Mój piękny Syn).

Dodatkowo, przed filmem przygotowaliśmy dla Pań bardzo zmysłowy pokaz.

Szkoła tańca KRAMBO DANCE zaprasza na …..  Mambo!

Czym jest MAMBO? To nic innego jak Salsa New York. A czym się różni od salsy LA lub salsy kubańskiej? Tego będzie można dowiedzieć się już 23 lipca.

Pokaz Mambo przeprowadzą dla Pań Marcin i Ewa Tokarczyk, którzy należą do najlepszych i najbardziej doświadczonych w Polsce instruktorów, choreografow i tancerzy salsy. Od kilku lat z powodzeniem funkcjonują w ścisłej czołówce salsowej naszego kraju tworząc oryginalne choreografie, prowadząc warsztaty, kursy i zajęcia na wszystkich ważnych festiwalach i kongresach salsy w Polsce jak również w Europie i Stanach Zjednoczonych.  

Po pokazie przez profesjonalistów zapraszamy do wspólnego tańca- w każdej z Nas drzemią rytmy J

Atmosferę dodatkowo podgrzeją upominki przygotowane od Naszych wspaniałych Partnerów!

W tym miesiącu do rozlosowana będą nagrody od: Edma Art, FM World, Vanila Body Shop , Słodki Wentzl, Foodcare, Depilconcept, Radio Plus, Multikino, Cuccina Aperta, Fine Dinning

Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie!