XIX Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy. Zapraszamy do Rabkolandu

XIX Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy. Zapraszamy do Rabkolandu

Już w najbliższy weekend Rabkoland po raz kolejny wypełni się mistrzami dojenia… sztucznej krowy!Po raz 19. zawodnicy z różnych stron Polski zmierzą się w tych niebywałych mistrzostwach, a udział może wziąć każdy gość Rabkolandu!

Dojenie kultowej sztucznej krowy Robculi (poj. 15 litrów) różni się od dojenia żywej mućki. Z prawdziwą krówką należy obchodzić się delikatnie, umiejętnie odprowadzając mleko. Technika dojenia Robculi jest zupełnie inna – jej wymiona trzeba ściskać szybko i mocno!

Kto zostanie Mistrzem Dojarstwa 2019? Dowiemy się w sobotę, 20 lipca! Sponsorem imprezy jest Mleko Hej!, a zwycięzcy otrzymają nie tylko uznanie, wiwaty i dyplomy – czekają także zaproszenia do Termy Bania, Rabkolandowe gadżety, nagroda pieniężna i oczywiście… sporo nabiału!

Aby obejrzeć tegoroczne Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy i pokibicować niezwykłym zawodnikom, a nawet spróbować swoich sił w konkurencji, wystarczy zakupić bilet wstępu do Rodzinnego Parku Rozrywki RABKOLAND w regularnej cenie. Oprócz emocji podczas zawodów zapewnia on także całodzienną zabawę NO-LIMIT na wszystkich atrakcjach Rabkolandu.

Więcej informacji www.rabkoland.pl