W Krakowie jeździ się na Wavelo i chodzi się na frytki

W Krakowie jeździ się na Wavelo i chodzi się na frytki

W sobotę, 13 lipca na wszystkich Wavelowiczów zakochanych w frytkach czeka nie lada niespodzianka – 50% zniżki na dowolną porcję frytek w popularnym street foodzie Frytki Belgijskie. Akcja organizowana jest z okazji przypadającego na ten dzień Dnia Frytek.
Z okazji Dnia Frytek, Wavelo wraz z Frytkami Belgijskimi przygotowało wspólną akcję. Każdy, kto w tym dniu, tj. w sobotę 13 lipca, podjedzie na rowerze miejskim pod dowolny punkt Frytek Belgijskich w Krakowie, będzie mógł kupić frytki za pół ceny.  

Sobotnia promocja to jednak nie wszystko. Dodatkowo, każdy kto w ten dzień zrobi sobie zdjęcie z zakupionymi frytkami i z Wavelo oraz opublikuje je na Instagramie wraz z oznaczeniem profilu rowerów miejskich i hasztagiem #PoBelgijskieNaWavelo, weźmie udział w konkursie specjalnym. Autor najciekawszego zdjęcia zostanie nagrodzony miesięcznym abonamentem 90- minutowym na rowery Wavelo. Szczegóły konkursu dostępne są na profilu wypożyczalni jednośladów na Facebooku.
W trakcie zeszłorocznej promocji ze zniżki skorzystało aż 104 Wavelowiczów. Czy w tym roku ta liczba zostanie przekroczona? Okaże się już niebawem. Lokalizacje punktów Frytek Belgijskich i najbliższych punktów rowerów miejskich znajdują się na dołączonej grafice. Wavelo życzy smacznego!