Przed nami klubowe dźwięki w Galerii Kazimierz

Przed nami klubowe dźwięki w Galerii Kazimierz

Ostatni weekend lipca w Galerii Kazimierz zapowiada się niezwykle ekscytująco. W najbliższą sobotę stery Kazimierz Summer Festivalu przejmie Lana Geller – DJ-ka zyskująca coraz większą popularność nie tylko w europejskich klubach. Jej twórczość z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom wszelkich gatunków muzyki elektronicznej. Z kolei dzień później plac przed krakowskim centrum handlowym zmieni się w prawdziwe święto smaków pod chmurką. W niedzielę odbędzie się bowiem kolejna edycja Śniadań na trawie.      

Po Hiszpanii, Ukrainie czy Katarze przyszedł czas na kulturalną stolicę Polski – Kraków! W ramach cyklu Z-Grana Sobota odbywającego się podczas Kazimierz Summer Festivalu 27 lipca na deskach sceny wystąpi Lana Geller. DJ-ka znana jest nie tylko w Europie z wysoce energetycznych koncertów, które są prawdziwą muzyczną ucztą dla wszystkich koneserów klubowych dźwięków. Lana uwielbia łączyć w swojej twórczości własne pasje, czyli muzykę, modę oraz lifestyle. Ten zestaw z pewnością sprawi, że fani tanecznych utworów poczują się niczym w klubie pod chmurką na Ibizie. Sety DJ-ki to bowiem prawdziwa uczta dla zmysłów.

Występ Lany rozpocznie się o godz. 17. Będzie to już druga odsłona Z-Granej Soboty w Galerii Kazimierz. Muzyczny cykl zapoczątkował doskonale przyjęty przez krakowską publiczność DJ Subkowski.     

Z kolei dzień później (28 lipca) o godz. 10 rozpocznie się Śniadanie na trawie. W związku z rozwijającym się trendem na wspólne, rodzinne biesiadowanie pod chmurką, na wszystkich smakoszy czekać będzie bogate śniadaniowe menu. A w nim m.in. zdrowe koktajle, lemoniada serwowana na ciekłym azocie czy aromatyczne kawy, które dodadzą każdemu pozytywnej energii na cały dzień. Będzie to kolejna świetna okazja, by spotkać się przy porannym posiłku z rodziną i przyjaciółmi. A po śniadaniu udać się na wspólne niedzielne zakupy w Galerii. Z kolei dzieci przez cały dzień będą miały okazję bawić się kreatywnie w ramach warsztatów Mały Kazimierz.

To jednak nie koniec wakacyjnych atrakcji! Galeria Kazimierz przygotowała mnóstwo sierpniowych wydarzeń, w czasie których nie zabraknie dobrej muzyki granej na żywo, teatru pod gołym niebem i kolejnych kulinarnych odkryć.

Materiały prasowe