Mamy dla Was karnety do Kryspinowa!

Mamy dla Was karnety do Kryspinowa!

Położony niespełna 12 kilometrów od Krakowa Ośrodek „Nad Zalewem” to gratka dla wszystkich, którzy chcą odpocząć z dala od zgiełku centrum, miasta, za to nad wodą, na pięknej piaszczystej plaży lub przemierzając tutejsze ścieżki turystyczne.

W ośrodku „Nad Zalewem” (wjazd od strony Karczmy Rohatyna – ok. 1 km od lotniska w Balicach przy drodze wojewódzkiej Balice AIRPORT- Kryspinów) odpoczniemy na plażach piaszczystych, które znajdują się w północno-zachodniej części jeziora oraz częściowo porośniętych trawą w otoczeniu zarówno zagospodarowanych ogrodów, jak i naturalnej roślinności.

Fani kąpieli muszą popływać w zalewie – gwarantujemy wodę I klasy czystości, regularnie kontrolowanej przez lokalny sanepid.

Dla naszych czytelników mamy cztery karnety (wstęp dla jednej osoby+parking) które obwiązują na wstęp do części zarządzanej przez spółkę „ Nad Zalewem” 

Aby mieć szansę na wygranie zaproszeń wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe:

-Wymień 3 atrakcje jakie są dostępne „Nad Zalewem”

-Przekonaj nas, dlaczego akurat Ciebie powinniśmy nagrodzić?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

-W tytule wiadomości „Konkurs Nad Zalewem”

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 

-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl na Facebooku (dajcie nam znać, czy lubicie ) TUTAJ

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 lipca 2019r do godziny 20:00 ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do 14 lipca do godziny 18:00) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Przypominamy, że nagrody wydajemy w godzinach wieczornych, (osobiście) na terenie Prądnika Czerwonego – okolice CH Serenada/Krokus/Park Wodny. W tym konkursie odbiór nagród możliwy będzie tylko 15 lipca o godzinie 20:00. Osoby, które nie mogą odebrać nagrody w tym dniu i godziny, proszone są o nie branie udziału w naszym konkursie!

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018