Krakowska Wrotkarnia Przewrotki

Krakowska Wrotkarnia Przewrotki

Przewrotki-jesteśmy pierwszą krakowską wrotkarnią, działamy od marca 2018 roku przy ul. Centralnej 41 A w Krakowie (Czyżyny). Z zabawy mogą u nas korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Można przyjść samemu lub w grupie, np. całą klasą,  przez cały tydzień organizujemy zajęcia pod okiem profesjonalnych instruktorów. Grupy zorganizowane, liczące przynajmniej 15 osób mogą też skorzystać ze specjalnych pakietów, dzięki którym otrzymują zniżkowe bilety wstępu do fabryki cukierków CiuCiu, Teatru Groteska, Cinema City lub Kina Kijów.

Można również zorganizować dwugodzinne przyjęcie urodzinowe, a nawet … wieczór panieński lub kawalerski. Do dyspozycji gości oferujemy stoliki oraz kawiarenkę serwująca napoje i przekąski, a także ręcznie robione na oczach klientów lody tajskie Ice&Roll.

Wrotkarnia w wakacje czynna jest codziennie od 11 do 21, a w soboty i niedziele już od 10. W tygodniu grupy zorganizowane przyjmujemy już od godziny 9:00. Tury rozpoczynają się o każdej pełnej godzinie. W każdą niedzielę od godz. 10 do 13 zapraszamy najmłodszych na Kinder Poranki, w czasie których maluchy mogą się bezpiecznie wyszaleć jeżdżąc na wrotkach i rolkach. W Przewrotkach działa także Szkółka Wrotkarska, która organizuje semestralne kursy jazdy.

Prowadzimy różne sekcję np. dla początkujących, doskonalenie jazdy, slalom i największy hit sekcja tańca na wrotkach z elementami jazdy figurowej, specjalnie z myślą o fankach i fanach niezwykle popularnego serialu dla młodzieży Soy Luna.  Warto zaglądać na stronę www.przewrotki.com i fanpage na facebooku https://www.facebook.com/przewrotki/  by nie przegapić nowości.

Do wrotkarni można przyjść z własnym sprzętem (dozwolona jest również jazda na rolkach) lub skorzystać z wypożyczalni. Do dyspozycji są wrotki w rozmiarach od 30,5 do 47, kaski oraz ochraniacze.

Materiały partnera