Jedna z najbardziej spektakularnych wystaw na świecie, Living Dinosaurs – Żywe Dinozaury, przybyła do Krakowa

Jedna z najbardziej spektakularnych wystaw na świecie, Living Dinosaurs – Żywe Dinozaury, przybyła do Krakowa

Jedna z najsławniejszych i najbardziej przyciągających wystaw na świecie, Living Dinosaurs – Żywe Dinozaury, będzie gościć w Krakowie od 15 czerwca do końca sierpnia i zabierze mieszkańców Małopolski oraz turystów w niezapomnianą podróż do czasów prehistorycznych.

Wystawa Living Dinosaurs – Żywe Dinozaury oferuje możliwość uczestnictwa w unikalnym doświadczaniu, jakim jest obcowanie z największymi gadami kiedykolwiek zamieszkującymi naszą planetę. Wystawa składa się z 24 ruchomych eksponatów i szkieletów dinozaurów w skali  bliskiej 1:1, w tym najbardziej popularnego szczególnie wśród dzieci, tyranozaura rexa. Każdy z dinozaurów odwzorowany jest w swoich naturalnych kolorach, ruchach i dźwiękach.

Ogromne ruchome modele dinozaurów zbudowane są z niebywałym przywiązaniem do najmniejszych szczegółów, czyniąc je tak realistycznymi, że w kilka chwil przenosimy się miliony lat wstecz. Oprócz interaktywnych modeli wystawa również prezentuje ciekawostki o pochodzeniu i życiu dinozaurów, ich zwyczajach, jak polowały i opiekowały się potomstwem.

Jest to jedyna w swoim rodzaju wystawa na świecie. Od dnia otwarcia odwiedziło ją ponad 13 milionów osób z Argentyny, Chile, Peru, Holandii, Włoch, Węgier, Rumunii, Cypru, Grecji, Singapuru, Tajlandii, Dubaju i wielu innych państw z całego świata.

Bilety są do nabycia przy wejściu, a także na stronie www.living-dinosaurs.com . Wystawa jest otwarta każdego dnia od 10 do 20 i mieści się przy Kärcher Hali Cracovii, Alei Focha 40 w Krakowie.