Uwaga rodzice! Sieć sklepów Lidl wycofuje ten produkt! Może zagrażać dzieciom…

Uwaga rodzice! Sieć sklepów Lidl wycofuje ten produkt! Może zagrażać dzieciom…

Jak informuje sieć sklepów Lidl- w trosce o bezpieczeństwo konsumentów Lidl wycofuje obecnie z rynku produkt „Drewniana zabawka do chwytania“ marki „Playtive junior“ o numerze artykułu IAN 304083 i numerze modelu HG04414 (wersja 11/2018, patrz informacja na spodzie opakowania i artykułu).

W przypadku przedmiotowego artykułu nie można wykluczyć sytuacji, w której dojdzie do poluzowania nitów w kołach i pojawienia się małych elementów, które mogą zostać połknięte przez niemowlęta lub małe dzieci, narażając je na ryzyko. W związku z tym Lidl prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i nieużywanie wskazanego produktu.

Drewniana zabawka do chwytania była sprzedawana w sklepach Lidl od 18.03.2019 r. Artykuł ten można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony.

Wycofanie dotyczy wyłącznie produktu „Drewniana zabawka do chwytania“ marki „Playtive junior“ o numerze artykułu IAN 304083 i numerze modelu HG04414 (wersja 11/2018, patrz informacja na spodzie opakowania i artykułu). Pozostałe artykuły marki „Playtive junior“ nie są objęte wycofaniem.