Skorzystaj z bezpłatnych badań i konsultacji

Skorzystaj z bezpłatnych badań i konsultacji

Szpital wojskowy przy ul. Wrocławskiej 1-3 zaprasza mieszkańców Krakowa i okolic na „białą sobotę”, która odbędzie się 29 czerwca w godzinach od 9.00 do 14.00. To dobra okazja, aby sprawdzić stan swojego zdrowia i bezpłatnie wykonać badania.

Zapisy na badania i konsultacje odbędą się na miejscu w czasie trwania wydarzenia w rejestracji polikliniki w budynku nr 1. Należy mieć przy sobie dowód osobisty.

Pacjenci będą mogli skorzystać z konsultacji: dietetycznej, dermatologicznej, gastroenterologicznej, hepatologicznej, internistycznej, kardiologicznej, laryngologicznej, neurologicznej, pediatrycznej, ortopedycznej, urologicznej, w zakresie chirurgii onkologicznej i plastycznej, a także wykonać przegląd stomatologiczny.

W ramach „białe soboty” zaplanowano także badania laboratoryjne, pomiar glikemii, wideodermatoskopię, spirometrię, USG: jamy brzusznej, piersi, tarczycy, a także echo serca i ankietowe badania przesiewowe w kierunku bezdechu sennego. W programie znalazły się też wkłady, pogadanki i porady pracowników socjalnych.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl  na Facebooku