Poczuj się jak pracownik Służby Ochrony Lotniska, czy agent obsługi naziemnej! Liczba miejsc ograniczona

Poczuj się jak pracownik Służby Ochrony Lotniska, czy agent obsługi naziemnej! Liczba miejsc ograniczona

10 czerwca 2019 r. rozpoczyna się w Krakowie 9. Małopolski Festiwal Innowacji – wyjątkowa okazja do rozmów z przedsiębiorcami i naukowcami, specjalistami z wielu branż, którzy odsłaniają kulisy działalności nietypowych firm i niezwykłych miejsc.Centrum Edukacji Lotniczej, wpisując się w  specjalizację regionu (przemysły czasu wolnego oraz innowacyjne technologie) specjalnie z tej okazji przygotowało otwarte zajęcia pn. „Spotkanie z CEL-em – warsztaty z elementami wycieczki po lotnisku”.

W trakcie spotkania dowiemy jak wygląda praca lotniska od środka. Uczestnicy będą mieli okazję poznać Centrum Edukacji Lotniczej uczestnicząc w specjalnie przygotowanej na tę okazję grze. Nie zabraknie również emocji związanych z możliwością wcielenia się w rolę pracowników Służby Ochrony Lotniska, czy agenta obsługi naziemnej. 

Porozmawiamy też o szybko rozwijających się urządzeniach hi-tech, które mogą wspomóc pracę lotnisk i samolotów przyszłości, takich jak VR, wykrywacze kłamstw, systemy lotnicze i roboty. To wszystko już 10 czerwca w godz. 17:00 – 20:00 oraz 12 czerwca w godz. 17:00 – 20:00.

Uwaga: obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc za pośrednictwem kalendarza rezerwacji na stronie: http://www.krakowairport.pl/pl/lotnisko,c94/informacje-o-lotnisku,c95/centrum-edukacji-lotniczej,c336/.  Ilość uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Materiały prasowe