Park Wodny będzie rozdawał promocyjne wejściówki dla najmłodszych mieszkańców miasta

Park Wodny będzie rozdawał promocyjne wejściówki dla najmłodszych mieszkańców miasta

Krakowski Park Wodny, jak co roku bierze udział w programie „Bezpieczny Kraków” i rozdaje promocyjne wejściówki dla najmłodszych mieszkańców miasta.

Program realizowany we współpracy z Urzędem Miasta dedykowany jest dzieciom uczącym się lub mieszkającym w Krakowie.

Od 1. lipca do 31. sierpnia w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8.00-10.00
w Informacji Parku Wodnego wydawane będą kupony, na podstawie których dzieci
i młodzież do lat 16 za 90 min. pobyt w hali basenowej i korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji  (z wyjątkiem sauny) zapłacą symboliczną opłatę 6 zł.

Wychodząc naprzeciw krakowskim rodzinom dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ przeznaczona będzie codziennie pula 50 sztuk kuponów.

Z biletu można skorzystać o dowolnej porze w ciągu dnia, w którym został on wydany.
Kupony będą wydawane za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.
Kupony rabatowe dla dzieci w wieku do 6 lat wydawane będą na podstawie legitymacji ubezpieczeniowej Rodzica.
UWAGA! Dzieci do 10 roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem. Opiekun będzie mógł wykupić bilet na 1,5 h w promocyjnej cenie 14 zł.

Park Wodny w Krakowie od lat świetnie wpisuje się w program Bezpieczny Kraków. Dzieci, bez względu na swój wiek, znajdą w hali basenowej wyjątkowe, przeznaczone dla siebie  atrakcje. Ich różnorodność, kolorystyka oraz przyjazny charakter sprawiają, iż Ci najmłodsi czują się tutaj jak bajkowej krainie,  a tym samym szybciej i bezpieczniej oswajają się z wodnym środowiskiem.

Ci nieco starsi próbują swoich sił na zjeżdżalniach, szczególnie pontonowych, ściankach wspinaczkowych, Tęczowej Ścieżce czy w Rwącej Rzece a wszystko pod czujnym okiem ekipy ratowniczej. Aktywny i zarazem bezpieczny wypoczynek zapewniają również wydzielone miejsca do uprawiania sportów wodnych: do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę wodną oraz tory do pływania.

Pomimo, iż obiekt już od wielu lat wpisany jest jako miejsce wspaniałej zabawy dla całych rodzin, niezmiennie stanowi atrakcję dla najmłodszych mieszkańców Krakowa. Niewątpliwą jego zaletą jest również fakt, iż bez względu na pogodę tutaj lato trwa cały rok i nawet w deszczowe dni można w pełni korzystać z letniego, bezpiecznego wypoczynku.