Krowoderskich Zuchów. Mężczyzna onanizował się na oczach przechodzących osób, w tym kobiet i dzieci

Krowoderskich Zuchów. Mężczyzna onanizował się na oczach przechodzących osób, w tym kobiet i dzieci

Dzisiaj straż miejska otrzymała telefon od pracowniczki apteki mieszczącej się przy ulicy Krowoderskich Zuchów, że przed wejściem do budynku onanizuje się młody mężczyzna. A wszystko to na oczach przechodzących osób, w tym kobiet i dzieci.

Na miejsce skierowano patrol. Przed apteką na strażników czekała kobieta, która oświadczyła, że opisywany mężczyzna co prawda oddalił się, ale ma nagrania z monitoringu, na których widać całe zdarzenie. Po obejrzeniu zapisu nagrania strażnicy przepatrolowali całą okolicę, jednak poszukiwania okazały się nieskuteczne.

Tymczasem wieczorem, około godziny 19 skontaktowała się ponownie aptekarka, twierdząc, że w pobliskiej pizzerii znajduje się ten sam mężczyzna, który rano, a także przed chwilą znów masturbował się przed witryną apteki.

Wysłany na miejscu patrol zastał siedzącego przy stoliku, odpowiadającego rysopisowi mężczyznę. Funkcjonariusze poprosili go o wyjście z lokalu, a ten w trakcie rozmowy z nimi przyznał się do popełnianych wykroczeń. W związku z tym nałożyli na niego mandat karny, a następnie wezwali na miejsce policję, która przejęła dalsze czynności w tej sprawie.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl  na Facebooku