Kraków bije Rekord Polski w Największej Sesji Jogi!

Kraków bije Rekord Polski w Największej Sesji Jogi!

Kraków bije Rekord Polski w Największej Sesji Jogi! Zostań rekordzistą! Dołącz do wyzwania!

Zabierz ze sobą matę do jogi, rodzinę i przyjaciół. Dla osoby, która przyprowadzi ze sobą największa liczbę przyjaciół przewidziano nagrodę i atrakcyjne upominki dla każdego z jej grupy.

Impreza jest związana z obchodami Światowego Dnia Jogi i z krakowskim Festiwalem Joga Party.
Dzień Jogi to święto, nie tylko miłośników jogi, ale święto każdego, komu zależy na swoim zdrowiu w wymiarze holistycznym. Zbawienny efekt jogi wpływa na nas kompleksowo, przynosząc korzyści dla ciała i umysłu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w sobotę 22 czerwca o godz.10.30 na Rynek Podgórski. Będą tam czekać na Was instruktorzy jogi, wegańskie smakołyki, konkursy i koncerty.

Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa, Ambasady Indii, we współpracy partnerskiej z IPCC.


Naszym gospodarzem są Wianki – Święto Muzyki. Świetna plenerowa impreza, muzyczny tygiel różnorodności. Wianki od wielu lat są okazją dla tysięcy ludzi do odreagowania codzienności poprzez muzyczne wydarzenia. Nie braknie oczywiście plecenia wianków 🙂 Idea imprezy zaczerpnięta jest z pradawnych obchodów Nocy Świętojańskiej. Tutaj znajdziecie wszystkie potrzebne informacje:

https://www.facebook.com/events/267559034126889/www.wianki.krakow.pl

A tydzień po Rekordzie Polski zapraszamy na kontynuację przygody z jogą na Festiwalu Jogi, który odbędzie w Fortach Kleparz 29 czerwca.

Info i fot. Stowarzyszenie MAYE